Értékesítési Pozíció

Budapest VII. kerület
8 éve, 6 hónapja

Sajnáljuk, de ehhez a hirdetéshez nincs feltöltve kép vagy videó.
Kérhetsz egyet a felhasználótól.
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Értékesítés
Magyar Tulajdonú cég Értékesitési területre felvételt hírdet 3fő személyében !Azonnali kezdéssel!

Főbb feladatok
-A céghez beérkező vendégek fogadása
-Tárgyalások lebonyolítása
-Személyes illetve telefonos kapcsolattartás az új illetve a már meglévő vendégkörrel

Elvárások
-Magabiztosság,elegáns megjelenés,pontosság
-Jó kommunikációs kézség
-Önálló munkavégzés

Amit kínálunk
-fix+kiemelkedő 30%-os jutalék

Amennyiben hírdetésünk  felkeltetet érdeklődését,akkor várom fényképes önéletrajzát a megadott email címre!

Kapcsolat a hirdetővel
  • Juhász Szilvia

  • 0620623-mutasd